Чернігівська асоціація
дворового футболу 8х8
Регістрація
Війти
Документи
Новини
Зала слави
Форум
Контакти
Суперкубок
Новини
Чемпіони
Кубок
Новини
Команди
Календар
Таблиця
Бомбардири
Дискваліфікації
Чемпіони
Кубок Асоціації
Календар
Команди
Бомбандири
Дискваліфікації
Почесний Кубок
Команди
Календар
Бомбардири
Дискваліфікації
Кубок Надії
Команди
Календар
Бомбардири
Дискваліфікації
Чемпіонат
Новини
КОМАНДИ
Календар
ТАБЛИЦЯ
БОМБАРДИРИ
Дискваліфікації
Архів
Вища ліга
Новини
Команди
Календар
Таблиця
Бомбардири
Дискваліфікації
Чемпіони
Контакти
Архів
Перша ліга
Новини
Команди
Календар
Таблиця
Бомбардири
Дискваліфікації
Чемпіони
Контакти
Архів
Друга ліга
Новини
Команди
Календар
Таблиця
Бомбардири
Дисквалифікації
Чемпіони
Контакти
Архів
Збірна
Новини
Склад
Таблиця
Футзал
Новини
Клуби
Кубок
Чемпіони
Главная
/ /
Кубок
2020
показать на весь экран
первый раунд
БРВ-2
Нива-2
3
2
АКС
ГМА-2
3
7
Зотик
Приват Агент
1
4
Атлетик
Дозор
5
2
ЗОЖ
Старт
3
2
ЗОЖ-2
Холдинг АТП-2528-2
1
6
Оптимус Ганг
Чернігів-Клімат-2
4(3)
4(4)
Патріот
LSD-2
3
2
Біатлон
Бюс-Гарантия
7
4
Буревестник
Парадокс
3
2
Слобода
Екліпс
1(1)
1(3)
Патрульная полиция
Стандарт
3(3)
3(0)
Ураган-М
ФК Чернигов-3
2
5
Дозор-2
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
1
4
Коты
Мясник
1
9
ЖЕК СІТІ
Модест
3(3)
3(4)
1/16
БРВ-2
Удар
1
2
ГМА-2
МеталПрофіль
3
7
Приват Агент
Динамо
2
5
Академия
Атлетик
10
3
ЗОЖ
ФК Чернигов-2
1
5
БРВ
Холдинг АТП-2528-2
4
3
Чернігів-Клімат-2
LSD
1(3)
1(2)
Барс
Патріот
3
0
Біатлон
АТП-2528
4
7
Бродвей
Буревестник
8
3
Спиртовик
Екліпс
6
2
Гурру
Патрульная полиция
7
1
Кварц
ФК Чернигов-3
2
1
ГМА
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
3
0
Мясник
Чернигов-Климат
0
3
Модест
Нива
0
2
1/8
МеталПрофіль
Удар
0
4
Академия
Динамо
8
3
БРВ
ФК Чернигов-2
3
10
Барс
Чернігів-Клімат-2
1
2
Бродвей
АТП-2528
2(2)
2(3)
Гурру
Спиртовик
0
3
ГМА
Кварц
1
0
Нива
Чернигов-Климат
5
1
1/4
Академия
Удар
9
1
ФК Чернигов-2
Чернігів-Клімат-2
7
3
Спиртовик
АТП-2528
ГМА
Нива
1/2
Академия
ФК Чернигов-2
14
2
ГМА
АТП-2528
4
1
финал
Академия
ГМА
1(5)
1(3)
первый раунд
Чернігів Арена
31 Июл 2020
19:00
БРВ-2
3
2
ФК «НИВА-2»
31 Июл 2020
19:00
Чернігів Арена
БРВ-2
3
2
Нива-2
Локомотив
28 Июл 2020
18:30
АКС
3
7
Газ-Мяс-Алкоцентр-2
28 Июл 2020
18:30
Локомотив
АКС
3
7
ГМА-2
Юність
31 Июл 2020
18:30
Зотик
1
4
Приват Агент
31 Июл 2020
18:30
Юність
Зотик
1
4
Приват Агент
Юність
30 Июл 2020
20:00
Дозор
2
5
Атлетик
30 Июл 2020
20:00
Юність
Дозор
2
5
Атлетик
Юність
29 Июл 2020
20:00
Старт
2
3
ЗОЖ
29 Июл 2020
20:00
Юність
Старт
2
3
ЗОЖ
Юність
20 Июл 2020
20:15
ЗОЖ-2
1
6
Холдинг АТП-2528-2
20 Июл 2020
20:15
Юність
ЗОЖ-2
1
6
Холдинг АТП-2528-2
Юність
28 Июл 2020
20:00
Чернігів-Клімат-2
4
4
Оптимус Ганг
28 Июл 2020
20:00
Юність
Чернігів-Клімат-2
4
4
Оптимус Ганг
Пенальти 4-3
Локомотив
27 Июл 2020
18:30
Патріот
3
2
LSD-2
27 Июл 2020
18:30
Локомотив
Патріот
3
2
LSD-2
Чернігів Арена
23 Июл 2020
20:00
Біатлон
7
4
Бюс-гарантия
23 Июл 2020
20:00
Чернігів Арена
Біатлон
7
4
Бюс-Гарантия
Авіаційний ліцей
30 Июл 2020
18:30
Парадокс
2
3
Буревестник
30 Июл 2020
18:30
Авіаційний ліцей
Парадокс
2
3
Буревестник
Юність
18 Июл 2020
12:00
Екліпс
1
1
ФК "Слобода"
18 Июл 2020
12:00
Юність
Екліпс
1
1
Слобода
Пенальти 3-1
ім. Ю.О.Гагаріна
30 Июл 2020
18:30
Патрульная полиция
3
3
Стандарт
30 Июл 2020
18:30
ім. Ю.О.Гагаріна
Патрульная полиция
3
3
Стандарт
Пенальти 3-0
Чернігів Арена
16 Июл 2020
20:00
Ураган-М
2
5
ФК Чернигов-3
16 Июл 2020
20:00
Чернігів Арена
Ураган-М
2
5
ФК Чернигов-3
Юність
26 Июл 2020
09:30
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
4
1
Дозор-2
26 Июл 2020
09:30
Юність
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
4
1
Дозор-2
28 школа
16 Июл 2020
19:00
Коты
1
9
М ’ЯСНИК
16 Июл 2020
19:00
28 школа
Коты
1
9
Мясник
Чернігів Арена
28 Июл 2020
18:30
ЖЕК СІТІ
3
3
МОДЕСТ
28 Июл 2020
18:30
Чернігів Арена
ЖЕК СІТІ
3
3
Модест
Пенальти 3-4
1/16
Хімік
21 Авг 2020
18:30
БРВ-2
1
2
Удар
21 Авг 2020
18:30
Хімік
БРВ-2
1
2
Удар
Чернігів Арена
17 Авг 2020
18:30
МеталПрофіль
7
3
Газ-Мяс-Алкоцентр-2
17 Авг 2020
18:30
Чернігів Арена
МеталПрофіль
7
3
ГМА-2
Юність
12 Авг 2020
20:00
Приват Агент
2
5
СК "Динамо"
12 Авг 2020
20:00
Юність
Приват Агент
2
5
Динамо
Чернігів Арена
23 Авг 2020
09:00
Академия ДПтС
10
3
Атлетик
23 Авг 2020
09:00
Чернігів Арена
Академия
10
3
Атлетик
Юність
17 Авг 2020
20:00
ЗОЖ
1
5
ФК Чернигов-2
17 Авг 2020
20:00
Юність
ЗОЖ
1
5
ФК Чернигов-2
Хімік
27 Авг 2020
18:30
БРВ
4
3
Холдинг АТП-2528-2
27 Авг 2020
18:30
Хімік
БРВ
4
3
Холдинг АТП-2528-2
Юність
24 Авг 2020
20:02
LSD
1
1
Чернігів-Клімат-2
24 Авг 2020
20:02
Юність
LSD
1
1
Чернігів-Клімат-2
Пенальти 2-3
Юність
18 Авг 2020
18:30
Барс
3
0
Патріот
18 Авг 2020
18:30
Юність
Барс
3
0
Патріот
Чернігів Арена
20 Авг 2020
20:00
Біатлон
4
7
АТП-2528
20 Авг 2020
20:00
Чернігів Арена
Біатлон
4
7
АТП-2528
Бродвей
8
3
Буревестник
Бродвей
8
3
Буревестник
Локомотив
17 Авг 2020
18:30
Спиртовик
6
2
Екліпс
17 Авг 2020
18:30
Локомотив
Спиртовик
6
2
Екліпс
Юність
23 Сен 2020
18:30
Гурру
7
1
Патрульная полиция
23 Сен 2020
18:30
Юність
Гурру
7
1
Патрульная полиция
Чернігів Арена
30 Июл 2020
21:30
Кварц
2
1
ФК Чернигов-3
30 Июл 2020
21:30
Чернігів Арена
Кварц
2
1
ФК Чернигов-3
23 Авг 2020
09:30
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
0
3
Газ-Мяс-Алкоцентр
23 Авг 2020
09:30
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
0
3
ГМА
М ’ЯСНИК
0
3
Чернигов-Климат
Мясник
0
3
Чернигов-Климат
Чернігів Арена
21 Авг 2020
18:15
МОДЕСТ
0
2
Нива
21 Авг 2020
18:15
Чернігів Арена
Модест
0
2
Нива
1/8
Юність
13 Сен 2020
18:00
МеталПрофіль
0
4
Удар
13 Сен 2020
18:00
Юність
МеталПрофіль
0
4
Удар
Чернігів Арена
2 Сен 2020
18:30
Академия ДПтС
8
3
СК "Динамо"
2 Сен 2020
18:30
Чернігів Арена
Академия
8
3
Динамо
Чернігів Арена
23 Сен 2020
18:30
ФК Чернигов-2
10
3
БРВ
23 Сен 2020
18:30
Чернігів Арена
ФК Чернигов-2
10
3
БРВ
Юність
28 Сен 2020
18:30
Чернігів-Клімат-2
2
1
Барс
28 Сен 2020
18:30
Юність
Чернігів-Клімат-2
2
1
Барс
Чернігів Арена
15 Окт 2020
21:30
АТП-2528
2
2
Бродвей
15 Окт 2020
21:30
Чернігів Арена
АТП-2528
2
2
Бродвей
Пенальти 3-2
Юність
12 Окт 2020
18:30
Гурру
0
3
Спиртовик
12 Окт 2020
18:30
Юність
Гурру
0
3
Спиртовик
Юність
12 Сен 2020
09:00
Кварц
0
1
Газ-Мяс-Алкоцентр
12 Сен 2020
09:00
Юність
Кварц
0
1
ГМА
Юність
Чернигов-Климат
1
5
Нива
Юність
Чернигов-Климат
1
5
Нива
1/4
Чернігів Арена
7 Окт 2020
18:30
Удар
1
9
Академия ДПтС
7 Окт 2020
18:30
Чернігів Арена
Удар
1
9
Академия
Чернігів Арена
7 Окт 2020
18:30
Чернігів-Клімат-2
3
7
ФК Чернигов-2
7 Окт 2020
18:30
Чернігів Арена
Чернігів-Клімат-2
3
7
ФК Чернигов-2
1/2
19 Окт 2020
18:30
Академия ДПтС
14
2
ФК Чернигов-2
19 Окт 2020
18:30
Академия
14
2
ФК Чернигов-2
Чернігів Арена
22 Окт 2020
21:30
АТП-2528
1
4
Газ-Мяс-Алкоцентр
22 Окт 2020
21:30
Чернігів Арена
АТП-2528
1
4
ГМА
финал
Чернігів Арена
24 Окт 2020
15:00
Академия ДПтС
1
1
Газ-Мяс-Алкоцентр
24 Окт 2020
15:00
Чернігів Арена
Академия
1
1
ГМА
Пенальти 5-3
Поделиться
P