Турниры

Футзал
Высшая лига
Первая лига
Вторая лига
Юниорская лига
Кубок
Суперкубок
Сборная
Товарняки

Матчи

Высшая лига 2018 1 тур
25.04.18 Стрела
ФК Чернигов-2
26.04.18 Свобода
ВПК-Сервис
26.04.18 БЮС-Кера
Барс

Максимум
Газ-Мяс
24.04.18 Нива 3:0 Эпицентр
27.04.18 Удар
Холдинг-АТП2528

28.04.18

Динамо

Спиртовик-Алкоцентр

Первая лига 2018, 1 тур, Дивизион А

29.04.18

 Стандарт
  Модест 

25.04.18

Парадокс

 

Динамо-2
29.04.18  Газ-Мяс-2
Кварц

Дозор 
 

Холдинг-АТП2528-2
Спиртовик-Алкоцентр-2 
29.04.18 LSD 
Буревестник 
Первая лига 2018, 1 тур, Дивизион Б
26.04.18 Академия
 Кайт
23.04.18 Гурру 

 11:4

Энерджи 
27.04.18 Легион
Фортуна   
28.04.18 Молот
Эклипс
28.04.18 Оптимус Ганг
БРВ
26.04.18 Биатлон   Удар-2
Вторая лига 2018, 1 тур, Дивизион А

Свобода-2

 

Масан-Сити

АКС
Нива-2

Слобода

 

Бастион
22.04.18 Приват-Агент

5:2

Старт

Стандарт-2

 

Атлетик
Вторая лига 2018, 1 тур, Дивизион Б

Эклипс-2

 

Молот-2

Ураган-М
ФК Чернигов-3

Легион-2
Спиртовик-Алкоцентр-3

Альфа Банк

 

Оранж

Дозор-2
Энерджи-2
Суперкубок 2018
21.04.18 Холдинг

4 : 0

Удар

Таблицы

Высшая лига 2018    
# Команда И О
1  Барс


2  БЮС-Кера


3  ВПК-Сервис


4  Газ-Мяс


5  Динамо


6  Максимум


7  Нива


8  Свобода


9  Спиртовик-Алкоцентр


10  Стрела


11  Удар


12  ФК-Чернигов-2


13  Холдинг-АТП-2528


14  Эпицентр

 

Первая лига 2018

   
Дивизон "А"    
# Команда И О
1  Буревестник

2  Динамо-2

3

 Дозор



4  Газ-Мяс-2

5  Кварц

6  Модест

7  Парадокс

8   Стандарт

9   Спиртовик-Алкоцентр-2

10  Холдинг-АТП-2528-2

11   LSD

Дивизон "Б"    
# Команда И О
1  Академия

2   Биатлон

3  БРВ

 


4  Гурру

5   Кайт

6  Легион

7  Молот

8   Оптимус Ганг

9  Удар-2 

10  Фортуна

11  Эклипс

12  Энерджи

 

Вторая лига 2018

   
Дивизон "А"    
# Команда И О
1  Свобода-2

2  Масан Сити

3  АКС

4  Нива-2

5  Слобода

6  Бастион

7  Приват Агент

8  Старт

9  Стандарт-2

 


10  Атлетик

 


Дивизон "Б"    
# Команда И О
1  Эклипс-2

2  Молот-2

3  Ураган-М

4  ФК Чернигов-3

5  Легион-2


6  Спиртовик-Алкоцентр-3

7  АБ

8  Оранж

9  Дозор-2

10  Энерджи-2

 

Міністерство освіти та науки України

Чернігівський національний технологічний університет

 

Кафедра вищої та прикладної математики

 

 

 

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗРАХУНКОВА РОБОТА

З дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі»

ІІІ курс, група ЗБО-131

Джола В. Р.

спеціальності «Бухгалтерський облік»

 

 

 

 

Перевірила:

к.пед.н., доцент

Шаховіна Наталія Володимирівна

 

 

 

 

Чернігів, 2016По

cracks serials keygen
Скачать Антивирус Касперского
Purchase levitra
Устройства для чтения книг
Шаблоны DLE
Notebook battery

Опрос на сайте

Календарь

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Архив сайта

Апрель 2018 (17)
Март 2018 (1)
Ноябрь 2017 (3)
Октябрь 2017 (3)
Сентябрь 2017 (2)
Июль 2017 (2)

 

 

 


 (голосов: 3)
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
Разработка © 2010 S.E.T.