Турниры

Футзал
Высшая лига
Первая лига
Вторая лига
Юниорская лига
Кубок
Суперкубок
Сборная
Товарняки

Матчи

Высшая лига, 5 тур, 2019
24.05.2019 Холдинг-АТП-2528
Динамо
21.05.2019 Нива 6:2 Газ-Мяс-Алкоцентр
20.05.2019 Гурру 2:4 Металл Профиль
26.05.2019 Барс

 

Спиртовик
22.05.2019 ФК Чернигов-2 5:4 Бродвей
22.05.2019 Академия ДПтС 2:4 Удар
Первая лига, 5 тур, 2019, Дивизион А

25.05.2019

 Кварц    Модест

26.05.2019

Холдинг-АТП-2528-2

 

БЮС-Гарантия

23.05.2019

Газ-Мяс-Алкоцентр-2 7:2 LSD

24.05.2019

 Оптимус Ганг

 

Буревестник

20.05.2019

   Кайт 3:4  Приват Агент
Первая лига, 5 тур, 2019, Дивизион Б
26.05.2019 Мясник

 

Стрела
20.05.2019 Парадокс

0:3

Чернигов Климат
25.05.2019 Эклипс
Бродвей-2
20.05.2019 БРВ

2:4

Дозор
20.05.2019 Стандарт 1:3 Динамо-2

Вторая лига 2019, 5 тур, Дивизион А

23.05.2019

БРВ-2

2 : 5

Нива-2
26.05.2019 Ураган-М
Чернигов Климат-2
21.05.2019 Патрульная Полиция

11:3

АКС
24.05.2019 Мясник-2

 

Старт
23.05.2019 Атлетик

4 : 2

ЗОЖ
Вторая лига 2019, 5 тур, Дивизион Б
25.05.2019 Металл-Профиль-2

 

Альфа Банк
20.05.2019 ФК Чернигов-3 11:1 Газ-Мяс-Алкоцентр-3
21.05.2019 Слобода 5:1 Коты
23.05.2019 Биатлон

2 : 1

LSD-2
24.05.2019 Зотик
Дозор-2
Суперкубок 2019
 
20.04.2019 Газ-Мяс-Алкоцентр

2:3

Удар

Таблицы

Высшая лига 2019    
# Команда И О
1  Удар
4 9
2  Спиртовик 4 9
3  Нива 4 8
4  Холдинг-АТП-2528 4 7
5  Бродвей 4 7
6  Металл Профиль 4 6
7  Газ-Мяс-Алкоцентр 4 5
8  Гурру
4 4
9  Динамо 4 4
10  ФК Чернигов-2 4 4
11  Академия ДПтС 4 3
12  Барс 4 1

 

Первая лига 2019

   
Дивизон "А"    
# Команда И О
1  Холдинг-АТП-2528-2 4 12
2  Оптимус Ганг 4 9
3
 Кварц 4 9
4  LSD 4 9
5  Буревестник 4 7
6  Газ-Мяс-Алкоцентр-2 4 6
7  Приват Агент 4 3
8  Модест
4 1
9  БЮС-Гарантия
4 0
10  Кайт 4 0
Дивизон "Б"    
# Команда И О
1
 Мясник 4 9
2  БРВ 4 9
3
 Динамо-2 4 9
4  Стрела 4 6
5  Дозор 4 6
6  Стандарт 4 6
7  Бродвей-2 4 6
8  Чернигов Климат 4 6
9  Парадокс 4 3
10  Эклипс 4 0

 

Вторая лига 2019

   
Дивизон "А"    
# Команда И О
1  Нива-2 4 10
2  Чернигов Климат-2 4 9
3  БРВ-2 4 8
4  Ураган-М 4 7
5  ЗОЖ 4 6
6  Атлетик 4 5
7  Старт
4 4
8  Мясник-2 4 3
9  Патрульная Полиция

4

2
10  АКС

4

1
Дивизон "Б"    
# Команда И О
1  ФК Чернигов-3 4 12
2  Слобода 4 10
3  LSD-2 4 9
4  Биатлон 4 8
5  Дозор-2 4 8
6  Альфа Банк 4 4
7  Коты 4 3
8  Металл Пофиль-2 4 2
9  Газ-Мяс-Алкоцентр-3 4 0
10  Зотик
4 0

Міністерство освіти та науки України

Чернігівський національний технологічний університет

 

Кафедра вищої та прикладної математики

 

 

 

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗРАХУНКОВА РОБОТА

З дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі»

ІІІ курс, група ЗБО-131

Джола В. Р.

спеціальності «Бухгалтерський облік»

 

 

 

 

Перевірила:

к.пед.н., доцент

Шаховіна Наталія Володимирівна

 

 

 

 

Чернігів, 2016По

cracks serials keygen
Скачать Антивирус Касперского
Purchase levitra
Устройства для чтения книг
Шаблоны DLE
Notebook battery

Опрос на сайте

Календарь

«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Архив сайта

Май 2019 (6)
Апрель 2019 (18)
Февраль 2019 (1)
Декабрь 2018 (1)
Ноябрь 2018 (2)
Октябрь 2018 (2)


 (голосов: 1)
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
Разработка © 2010 S.E.T.