Турниры

Футзал
Высшая лига
Первая лига
Вторая лига
Юниорская лига
Кубок
Суперкубок
Сборная
Товарняки

Матчи

Высшая лига, 8 тур, 2019
14.06.2019 Холдинг-АТП-2528
Барс
16.06.2019 Бродвей
Нива
13.06.2019 Спиртовик 1:0 Удар
12.06.2019 ФК Чернигов-2

 

Академия ДПтС
15.06.2019 Динамо
Гурру
16.06.2019 Металл Профиль
Газ-Мяс-Алкоцентр
Первая лига, 7 тур, 2019, Дивизион А

22.06.2019

Кварц    БЮС-Гарантия

23.06.2019

Холдинг-АТП-2528-2

 

Буревестник

21.06.2019

Оптимус Ганг
Газ-Мяс-Алкоцентр-2

17.06.2019

 Кайт

 

LSD

18.06.2019

   Модест
 Приват Агент
Первая лига, 7 тур, 2019, Дивизион Б
19.06.2019 Мясник

 

Чернигов Климат
18.06.2019 Парадокс

 

Дозор
17.06.2019 БРВ
Эклипс
17.06.2019 Стандарт

 

Бродвей-2
22.06.2019 Стрела
Динамо-2

Вторая лига 2019, 7 тур, Дивизион А

20.06.2019

БРВ-2

 

Чернигов климат-2
23.06.2019 Ураган-М
Старт
22.06.2019 Мясник-2

 

Патрульная Полиция
20.06.2019 Атлетик

 

АКС
21.06.2019 Нива-2

 

ЗОЖ
Вторая лига 2019, 7 тур, Дивизион Б
17.06.2019 Альфа Банк

 

Газ-Мяс-Алкоцентр-3
17.06.2019 ФК Чернигов-3
LSD-2
20.06.2019 Биатлон
Слобода
21.06.2019 Зотик

 

Коты
22.06.2019 Металл-Профиль-2
Дозор-2
Суперкубок 2019
 
20.04.2019 Газ-Мяс-Алкоцентр

2:3

Удар

Таблицы

Высшая лига 2019    
# Команда И О
1  Спиртовик 7 18
2  Удар 7 15
3  Нива 7 14
4  Бродвей 7 13
5  Газ-Мяс-Алкоцентр 7 11
6  Холдинг-АТП-2528 7 11
7  ФК Чернигов-2 7 10
8  Металл Профиль 7 9
9  Динамо 7 9
10  Гурру 7 4
11  Академия ДПтС 7 3
12  Барс 7 2

 

Первая лига 2019

   
Дивизон "А"    
# Команда И О
1  Оптимус Ганг 6 15
2  Холдинг-АТП-2528-2 6 15
3
 Кварц 6 12
4  LSD 6 12
5  Газ-Мяс-Алкоцентр-2 6 12
6  Буревестник 6 10
7  Приват Агент 6 9
8  Модест
6 4
9  БЮС-Гарантия
6 0
10  Кайт 6 0
Дивизон "Б"    
# Команда И О
1
 Динамо-2 6 15
2  Стрела 6 12
3
 Дозор 6 12
4  БРВ 6 12
5  Бродвей-2 6 12
6  Мясник 6 9
7  Чернигов Климат 6 9
8  Стандарт 6 6
9  Парадокс 6 3
10  Эклипс 6 0

 

Вторая лига 2019

   
Дивизон "А"    
# Команда И О
1  Нива-2 6 16
2  БРВ-2 6 11
3  Ураган-М 6 10
4  ЗОЖ 6 9
5  Чернигов Климат-2 6 9
6  Атлетик 6 8
7  Старт 6 8
8  Мясник-2 6 7
9  Патрульная Полиция

6

5
10  АКС

6

1
Дивизон "Б"    
# Команда И О
1  ФК Чернигов-3 6 16
2  Биатлон 6 14
3  Слобода 6 13
4  LSD-2 6 12
5  Дозор-2 6 9
6  Зотик 6 6
7  Металл Пофиль-2 6 5
8  Альфа Банк 6 5
9  Коты 6 4
10  Газ-Мяс-Алкоцентр-3 6 0

Міністерство освіти та науки України

Чернігівський національний технологічний університет

 

Кафедра вищої та прикладної математики

 

 

 

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗРАХУНКОВА РОБОТА

З дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі»

ІІІ курс, група ЗБО-131

Джола В. Р.

спеціальності «Бухгалтерський облік»

 

 

 

 

Перевірила:

к.пед.н., доцент

Шаховіна Наталія Володимирівна

 

 

 

 

Чернігів, 2016По

cracks serials keygen
Скачать Антивирус Касперского
Purchase levitra
Устройства для чтения книг
Шаблоны DLE
Notebook battery

Опрос на сайте

Календарь

«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Архив сайта

Июнь 2019 (2)
Май 2019 (8)
Апрель 2019 (18)
Февраль 2019 (1)
Декабрь 2018 (1)
Ноябрь 2018 (2)


Внимание! Готово предварительное расписание игр оставшихся стадий розыгрыша Кубка (см. Кубок). Просьба к представителям команд - сообщайте заранее о трудностях с расписанием для своевременной корректировки.
Разработка © 2010 S.E.T.