Володар СУПЕРКУБКА-2020 команда «Академія ДПтС»

09 травня відбувся матч-відкриття сезону з футболу 8х8 — матч за Суперкубок-2020. В матчі за найпрестижнішій трофей футболу 8х8 (дворового футболу) приймали участь кращі команди минулого року: переможець вищої ліги команда «Холдинг-АТП2528» та володар Кубку-2020 команда «Академія ДПтС».

Матч видався справжьою прикрасою початку сезону! Боротьба на футбольному полі тривала з перших до останніх хвилин. Під час гри команди постійно обмінювались небезпечними випадами в бік воріт суперника. Порушень правил було не багато, але по одному разу команди фолили в своїх штрафних за що суперник наказував реалізацією пенальті. Ще по 2 м’ячі команди забили з гри, зафіксувавши рахунок 3:3 після основного часу та передали право визначати переможця футбольній Фортуні у вигляді післяматчевих пенальті.

Два сейви підряд від голкіпера Академії на самому початку пробиття серії пенальті майже відразу вбили інтригу, а влучні постріли футболістів Академії завершили справу!
Академія ДПтС — володар Суперкубка-2020!

Вітаємо гравців, вболівальників, тренерів та всіх тих, хто доклав зусиль задля того, щоб ще відносно недавній дебютант змагань пройшов цей непростий футбольний шлях від новачка до кращої команди сезону! З перемогою! Зі святом! З початком сезону!

   
   
   
   
   
   
  
   
   
   
   

P