Змагання у 2018 році за рахунок міського бюджету!
Шановні шанувальники футболу! Ми подали проект до «бюджету участі» про проведення змагань з дворового футболу наступного року. Проект передбачає оплату нагородної атрибутики, роботи арбітрів, роботи медпрацівників, оренду полів на СК Хімік, ст-ні Гагаріна та Чернігів-Арені, а також організацію 3-х виїзних матчів нашої Збірної в Луцьк, Київ та Львів. У разі перемоги нашого проекту у голосуванні участь у змаганнях у 2018 році для команд буде абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ! При цьому всі матчі відбудуться на якісних полях найкращих стадіонів Чернігова. Команди зможуть направити свої бюджети на купівлю нової форми, інвентарю, страховку… Закликаю не бути пасивними та підтримати наш проект шляхом голосування! Цього року, крім пунктів для голосування, буде можливість проголосувати по інтернету. Умови голосування напишу трохи згодом. Голосування проходитиме з 15 по 30 вересня включно.
«БЮДЖЕТ УЧАСТІ»
Проект №41
Назва проекту: «Проведення змагань з дворового футболу у сезоні «Весна-Осінь-2018»
Місце реалізації Стадіон ім. Ю. Гагаріна, спорткомплекс «Хімік», стадіон Чернігів-Арена»
Короткий опис: Проведення змагань з дворового футболу серед широкого загалу мешканців м. Чернігова з метою популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку містян. Змагання проводяться серед чоловівків та жінок від 16 років. У сезоні передбачено проведення чемпіонатів вищої, першої та другої ліг. Розіграшу Кубку та Суперкубку. Організація міжміських матчів в Україні.
Електронне голосування: https://chernihiv.pb.org.ua/projects/41
