Газ-Мяс-Трудовик — володар Кубку-2021 м.Чернігова з футболу 8х8 (дворового футболу)!

Читать полностью

Команда «Академія ДПтС» — чемпіон вищої ліги!

Читать полностью

Церемонія нагородження команд другої ліги з футболу 8х8

Читать полностью

Церемонія нагородження призерів чемпіонату першої ліги з футболу 8х8

Читать полностью

Проект оновленого Регламенту змагань

Читать полностью

Володар СУПЕРКУБКА-2020 команда «Академія ДПтС»

Читать полностью

Збори представників команд

Читать полностью

Передсезонне зібрання представників команд

Читать полностью

Академия ДПтС обладатель кубка дворового футбола 2020

Читать полностью
01
Новости ассоциации
20.12.2021

Газ-Мяс-Трудовик — володар Кубку-2021 м.Чернігова з футболу 8х8 (дворового футболу)!

Новости ассоциации
06.12.2021

Команда «Академія ДПтС» — чемпіон вищої ліги!

Новости ассоциации
06.12.2021

Церемонія нагородження команд другої ліги з футболу 8х8

Новости пользователей

Таблицы

Группа A

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в в
12
12
0
0
59
22
37
36
2
в в п н в
12
9
1
2
51
21
30
28
3
в в п в н
12
9
1
2
44
23
21
28
4
в п в в в
12
8
0
4
49
23
26
24
5
в в п п п
12
8
0
4
38
28
10
24
6
в в в п п
12
7
0
5
50
49
1
21
7
н п в п в
12
6
1
5
58
50
8
19
8
п п в н в
12
5
1
6
33
44
-11
16
9
п п в п в
12
3
1
8
24
45
-21
10
10
п н п в п
12
3
1
8
24
49
-25
10
11
п п п в п
12
2
0
10
17
44
-27
6
12
п в п н п
12
1
2
9
40
62
-22
5
13
п п п п п
12
1
0
11
13
40
-27
3

Группа B

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
н в в в в
12
11
1
0
101
25
76
34
2
н в в в в
12
9
2
1
77
27
50
29
3
н п в в в
12
9
2
1
46
24
22
29
4
в в в п в
12
7
2
3
65
36
29
23
5
в в п п п
12
7
1
4
58
42
16
22
6
н п п п в
12
6
1
5
49
51
-2
19
7
в в в п п
12
6
1
5
44
36
8
19
8
п в п в в
12
6
0
6
38
56
-18
18
9
п п в в п
12
5
0
7
35
36
-1
15
10
в п п в п
12
2
1
9
33
57
-24
7
11
п п п п в
12
2
0
10
27
73
-46
6
12
в п п п п
12
1
1
10
22
60
-38
4
13
п п п п п
12
1
0
11
26
98
-72
3
#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в п в
9
7
1
1
64
32
32
22
2
в в в п в
9
7
1
1
35
12
23
22
3
в п в в в
9
7
0
2
38
24
14
21
4
в п п в п
9
5
1
3
25
20
5
16
5
п в в в п
9
5
0
4
34
37
-3
15
6
п в п в в
9
5
0
4
23
25
-2
15
7
п н в п п
9
2
2
5
22
34
-12
8
8
в н п в п
9
2
1
6
22
28
-6
7
9
п п п п п
9
1
0
8
20
35
-15
3
10
п п п п в
9
1
0
8
15
51
-36
3
11
0
0
0
0
0
0
0
0
#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в в
13
12
0
1
77
34
43
36
2
в п п в в
13
9
1
3
79
53
26
28
3
в п в н в
13
9
1
3
65
35
30
28
4
п в в п в
13
8
0
5
44
50
-6
24
5
в в п в п
13
7
1
5
59
44
15
22
6
п в в п в
13
7
1
5
49
37
12
22
7
п в п н в
13
6
3
4
47
33
14
21
8
н в в в в
>
12
5
3
4
38
33
5
18
9
п п п в п
13
5
2
6
44
43
1
17
10
п п п п п
13
4
1
8
43
47
-4
13
11
п в п в п
>
12
3
1
8
33
53
-20
10
12
п п п п п
13
3
1
9
33
64
-31
10
13
в в в п п
13
3
0
10
27
77
-50
9
14
п п п в п
13
1
1
11
31
66
-35
4

Группа A

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в в
20
17
1
2
111
27
84
52
2
п в н п н
20
14
3
3
92
47
45
45
3
в в п в в
20
11
2
7
59
49
10
35
4
в в в в в
20
11
1
8
83
53
30
34
5
п в в н в
20
10
4
6
73
60
13
34
6
п п в п п
>
19
8
3
8
75
74
1
27
7
в в в п п
20
7
2
11
67
88
-21
23
8
п п в н в
20
5
6
9
61
71
-10
21
9
п п п н п
>
19
6
1
12
52
76
-24
19
10
н п п п п
>
19
4
5
10
38
69
-31
17
11
п п н п п
>
19
0
2
17
34
131
-97
2

Группа B

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
п в в в в
22
15
1
6
79
40
39
46
2
в в п в в
22
15
1
6
68
44
24
46
3
в в в п п
22
15
0
7
113
60
53
45
4
в в п в в
22
15
0
7
93
45
48
45
5
в в в в п
22
12
5
5
58
36
22
41
6
в п п н в
22
9
4
9
77
78
-1
31
7
в в в н н
22
9
4
9
54
60
-6
31
8
п п н п п
22
9
3
10
63
64
-1
30
9
в п в п н
22
6
5
11
59
64
-5
23
10
п п п н в
>
21
5
2
14
45
84
-39
17
11
н п п п п
>
21
4
4
13
58
71
-13
16
12
п п п п п
22
2
1
19
34
155
-121
7

Партнеры

Результаты

Группа А

Тур 13 (21.07.2021-23.07.2021)
им. Ю.А.Гагарина 21 Июл 2021 18:30
Холдинг АТП-2528
3 0
Дозор
21 Июл 2021 18:30
им. Ю.А.Гагарина
Холдинг АТП-2528
3
0
Дозор
Чернигов Арена 21 Июл 2021 19:00
ФК Чернигов-2
0 3
Барс
21 Июл 2021 19:00
Чернигов Арена
ФК Чернигов-2
0
3
Барс
Юность 21 Июл 2021 20:00
Легион
3 2
Приват Агент
21 Июл 2021 20:00
Юность
Легион
3
2
Приват Агент
Чернигов Арена 23 Июл 2021 18:00
Нива
3 1
ФК "Слобода"
23 Июл 2021 18:00
Чернигов Арена
Нива
3
1
Слобода
им. Ю.А.Гагарина 23 Июл 2021 18:30
СШ "Десна"
8 5
Газ-Мяс-TRUDOVIK 2
23 Июл 2021 18:30
им. Ю.А.Гагарина
СШ "Десна"
8
5
ГМТ-2
Юность 23 Июл 2021 18:30
БРВ
1 5
ФК "Куликовка"
23 Июл 2021 18:30
Юность
БРВ
1
5
ФК "Куликовка"

Группа В

Тур 13 (20.07.2021-25.07.2021)
Локомотив 20 Июл 2021 18:30
Бюс-гарантия
3 7
KONDI
20 Июл 2021 18:30
Локомотив
Бюс-Гарантия
3
7
KONDI
им. Ю.А.Гагарина 23 Июл 2021 20:00
Холдинг АТП-2528-2
4 2
СК "Динамо"
23 Июл 2021 20:00
им. Ю.А.Гагарина
Холдинг АТП-2528-2
4
2
Динамо
Чернигов Арена 23 Июл 2021 20:00
Оптимус Ганг
1 3
Газ-Мяс-TRUDOVIK
23 Июл 2021 20:00
Чернигов Арена
Оптимус Ганг
1
3
ГМТ
Юность 24 Июл 2021 09:00
Кварц
0 2
Гурру
24 Июл 2021 09:00
Юность
Кварц
0
2
Гурру
25 Июл 2021 09:30
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
4 3
ФК «НИВА-2»
25 Июл 2021 09:30
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
4
3
Нива-2
им. Ю.А.Гагарина 25 Июл 2021 13:00
Бродвей
3 14
Академия ДПтС
25 Июл 2021 13:00
им. Ю.А.Гагарина
Бродвей
3
14
Академия
Тур 8 (08.10.2021-14.10.2021)
Чернигов Арена 8 Окт 2021 18:00
Нива
5 3
Академия ДПтС
8 Окт 2021 18:00
Чернигов Арена
Нива
5
3
Академия
Чернигов Арена 8 Окт 2021 20:00
Оптимус Ганг
6 1
ФК "Слобода"
8 Окт 2021 20:00
Чернигов Арена
Оптимус Ганг
6
1
Слобода
им. Ю.А.Гагарина 8 Окт 2021 20:30
Холдинг АТП-2528-2
4 5
Газ-Мяс-TRUDOVIK
8 Окт 2021 20:30
им. Ю.А.Гагарина
Холдинг АТП-2528-2
4
5
ГМТ
Юность 10 Окт 2021 18:00
МеталПрофиль
0 3
Холдинг АТП-2528
10 Окт 2021 18:00
Юность
МеталПрофиль
0
3
Холдинг АТП-2528
Чернигов Арена 14 Окт 2021 19:00
KONDI
0 2
ФК "Куликовка"
14 Окт 2021 19:00
Чернигов Арена
KONDI
0
2
ФК "Куликовка"
Тур 11 (11.10.2021-17.10.2021)
Юность 11 Окт 2021 18:30
Гурру
6 5
Газ-Мяс-TRUDOVIK 2
11 Окт 2021 18:30
Юность
Гурру
6
5
ГМТ-2
Юность 11 Окт 2021 18:30
Барс
7 5
Бюс-гарантия
11 Окт 2021 18:30
Юность
Барс
7
5
Бюс-Гарантия
Юность 14 Окт 2021 20:00
Дозор
3 2
СК "Динамо"
14 Окт 2021 20:00
Юность
Дозор
3
2
Динамо
им. Ю.А.Гагарина 15 Окт 2021 18:30
СШ "Десна"
5 4
ЗОЖ
15 Окт 2021 18:30
им. Ю.А.Гагарина
СШ "Десна"
5
4
ЗОЖ
Юность 15 Окт 2021 18:30
БРВ
9 1
Легион
15 Окт 2021 18:30
Юность
БРВ
9
1
Легион
Чернигов Арена 15 Окт 2021 19:30
ФК «НИВА-2»
1 2
Кварц
15 Окт 2021 19:30
Чернигов Арена
Нива-2
1
2
Кварц
Юность 17 Окт 2021 09:30
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
5 2
Приват Агент
17 Окт 2021 09:30
Юность
ФК «Пивзавод ДЕСНА»
5
2
Приват Агент

Группа А

Тур 22 (11.10.2021-17.10.2021)
Чернигов Арена 11 Окт 2021 19:00
ФК Чернигов-3
11 2
Приват Агент 2
11 Окт 2021 19:00
Чернигов Арена
ФК Чернигов-3
11
2
Приват Агент 2
12 школа 12 Окт 2021 18:30
Кристал
0 18
Альтеп
12 Окт 2021 18:30
12 школа
Кристал
0
18
Альтеп
Юность 14 Окт 2021 20:00
Эклипс
3 0
Старт
14 Окт 2021 20:00
Юность
Эклипс
3
0
Старт
Чернигов Арена 14 Окт 2021 20:30
Атлетик
8 5
Стрела
14 Окт 2021 20:30
Чернигов Арена
Атлетик
8
5
Стрела
им. Ю.А.Гагарина 17 Окт 2021 15:00
Патрульная полиция
0 3
Вимал Агро
17 Окт 2021 15:00
им. Ю.А.Гагарина
Патрульная полиция
0
3
Вимал Агро

Группа В

Тур 22 (12.10.2021-15.10.2021)
Чернигов Арена 12 Окт 2021 19:00
ЖЕК СІТІ
6 8
МОДЕСТ
12 Окт 2021 19:00
Чернигов Арена
ЖЕК СІТІ
6
8
Модест
Юность 12 Окт 2021 20:00
LSD
0 4
Трудовые резервы
12 Окт 2021 20:00
Юность
LSD
0
4
Трудовые резервы
Чернигов Арена 12 Окт 2021 20:40
Биатлон
3 3
Парадокс
12 Окт 2021 20:40
Чернигов Арена
Биатлон
3
3
Парадокс
Юность 13 Окт 2021 18:30
Легион-2
- -
Стандарт
13 Окт 2021 18:30
Юность
Легион-2
-
-
Стандарт
им. Ю.А.Гагарина 14 Окт 2021 20:00
Газ-Мяс-TRUDOVIK 3
2 10
Ураган-М
14 Окт 2021 20:00
им. Ю.А.Гагарина
ГМТ-3
2
10
Ураган-М
Юность 15 Окт 2021 18:30
Зотик
2 8
Дозор-2
15 Окт 2021 18:30
Юность
Зотик
2
8
Дозор-2
P