Володар СУПЕРКУБКА-2020 команда «Академія ДПтС»

Читать полностью

Збори представників команд

Читать полностью

Передсезонне зібрання представників команд

Читать полностью

Академия ДПтС обладатель кубка дворового футбола 2020

Читать полностью

Жеребьёвка Кубка — 2020

Читать полностью

Суперкубок снова у «Холдинг-АТП-2528»

Читать полностью

Холдинг — переможець Кубка м. Чернігова з футболу

Читать полностью

Відбулась церемонія нагородження команд вищої ліги

Читать полностью

ОБЗОР МАТЧЕЙ ПЕРВОЙ НЕДЕЛИ В ВЫСШЕЙ ЛИГЕ

Читать полностью
01
Новости ассоциации
11.05.2021

Володар СУПЕРКУБКА-2020 команда «Академія ДПтС»

Новости ассоциации
22.03.2021

Збори представників команд

Новости ассоциации
24.10.2020

Академия ДПтС обладатель кубка дворового футбола 2020

Новости пользователей

Таблицы

Группа A

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в п
>
7
6
0
1
21
10
11
18
2
в в в в в
>
5
5
0
0
28
12
16
15
3
в в п в в
>
6
5
0
1
27
13
14
15
4
в п п п в
>
7
4
0
3
33
15
18
12
5
в п в в в
>
6
4
0
2
28
25
3
12
6
в в в в п
>
5
4
0
1
15
7
8
12
7
п п в п в
>
6
3
0
3
22
23
-1
9
8
п в в в п
>
7
3
0
4
19
29
-10
9
9
п п п п в
>
7
2
0
5
13
24
-11
6
10
п п в н п
>
6
1
1
4
13
23
-10
4
11
п п в п п
>
6
1
0
5
11
21
-10
3
12
п п в п п
>
5
1
0
4
9
21
-12
3
13
п п п н п
>
7
0
1
6
26
42
-16
1

Группа B

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в в
>
6
6
0
0
47
11
36
18
2
в н в в в
>
7
5
1
1
38
16
22
16
3
в в в в в
>
6
5
1
0
37
11
26
16
4
в в в п п
>
7
5
0
2
34
29
5
15
5
в н в в в
>
5
4
1
0
18
7
11
13
6
н п п в в
>
7
3
2
2
34
17
17
11
7
п в н в в
>
6
3
1
2
22
16
6
10
8
п п п в п
>
8
3
0
5
23
43
-20
9
9
п п в п п
>
6
2
0
4
19
23
-4
6
10
в п п п п
>
6
1
0
5
15
50
-35
3
11
п п п п п
>
7
1
0
6
11
33
-22
3
12
п п п н п
>
7
0
1
6
11
37
-26
1
13
п п п н п
>
6
0
1
5
9
25
-16
1

Группа

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в п п
>
21
18
1
2
88
43
45
55
2
в п в в п
22
16
0
6
81
66
15
48
3
в в п в в
22
15
2
5
85
36
49
47
4
в в в в в
22
13
2
7
115
71
44
41
5
п п в в п
22
13
0
9
79
58
21
39
6
п п п п п
22
11
1
10
81
66
15
34
7
п в в в в
22
8
3
11
84
82
2
27
8
в п п в п
22
8
1
13
52
78
-26
25
9
п в в п в
22
7
4
11
49
61
-12
25
10
п в п п в
22
6
4
12
47
83
-36
22
11
в п п п в
>
21
5
2
14
49
83
-34
17
12
п п п п п
22
0
2
20
36
119
-83
2

Группа A

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в в
14
11
0
3
57
18
39
33
2
в п в в п
>
13
10
0
3
47
27
20
30
3
в в п в в
14
9
0
5
54
33
21
27
4
в п в в н
14
7
2
5
48
32
16
23
5
н в п п н
>
12
4
3
5
25
42
-17
15
6
п п в п п
>
13
4
2
7
28
37
-9
14
7
в п п п в
14
2
2
10
24
49
-25
8
8
п п п п п
14
1
3
10
27
72
-45
6

Группа B

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в н п п п
14
9
1
4
57
36
21
28
2
в п в п в
14
8
0
6
56
38
18
24
3
в н в в п
14
7
2
5
45
43
2
23
4
п п п в в
14
7
1
6
45
43
2
22
5
в в п п в
14
6
1
7
43
46
-3
19
6
п в в п п
14
5
3
6
41
43
-2
18
7
п в п в п
14
5
0
9
40
60
-20
15
8
п п в в в
14
4
2
8
31
49
-18
14

Группа A

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в п в
>
6
5
0
1
34
16
18
15
2
в п в в в
>
6
5
0
1
29
8
21
15
3
п в в в в
>
5
4
0
1
15
9
6
12
4
в в н п в
>
6
3
1
2
30
17
13
10
5
в п в в
>
4
3
0
1
15
7
8
9
6
н п п в н
>
6
2
2
2
17
15
2
8
7
в в п п н
>
5
2
1
2
8
12
-4
7
8
в н п п п
>
7
1
2
4
23
29
-6
5
9
п п п п в
>
5
1
0
4
7
15
-8
3
10
в п п
>
3
1
0
2
6
11
-5
3
11
п п п п п
>
7
0
0
7
7
52
-45
0

Группа B

#
Клуб
И
В
Н
П
МЗ
МП
Р
О
1
в в в в в
>
6
5
0
1
38
12
26
15
2
п в в в в
>
6
5
0
1
23
13
10
15
3
в в в в п
>
6
4
1
1
19
10
9
13
4
в в п в п
>
6
4
0
2
17
10
7
12
5
п н в в п
>
7
3
1
3
15
18
-3
10
6
п в п в в
>
5
3
0
2
11
14
-3
9
7
н п п в в
>
7
2
1
4
14
20
-6
7
8
в п н п п
>
6
2
1
3
14
20
-6
7
9
п н п п в
>
6
2
1
3
9
15
-6
7
10
п н п п п
>
6
1
1
4
12
15
-3
4
11
н п п в п
>
5
1
1
3
5
20
-15
4
12
п н п п п
>
6
0
1
5
11
21
-10
1

Партнеры

Результаты

Группа А

Тур 8 (22.06.2021-27.06.2021)
Локомотив 22 Июн 2021 18:30
ФК "Куликовка"
- -
Барс
22 Июн 2021 18:30
Локомотив
ФК "Куликовка"
-
-
Барс
Юность 23 Июн 2021 18:30
Легион
- -
СШ "Десна"
23 Июн 2021 18:30
Юность
Легион
-
-
СШ "Десна"
Локомотив 23 Июн 2021 18:30
ФК "Слобода"
- -
Газ-Мяс-TRUDOVIK 2
23 Июн 2021 18:30
Локомотив
Слобода
-
-
ГТМ 2
Юность 23 Июн 2021 20:00
Приват Агент
- -
Холдинг АТП-2528
23 Июн 2021 20:00
Юность
Приват Агент
-
-
Холдинг АТП-2528
Юность 25 Июн 2021 18:30
БРВ
- -
Нива
25 Июн 2021 18:30
Юность
БРВ
-
-
Нива
Юность 27 Июн 2021 18:00
МеталПрофиль
- -
Дозор
27 Июн 2021 18:00
Юность
МеталПрофиль
-
-
Дозор

Группа В

Тур 8 (21.06.2021-26.06.2021)
Юность 21 Июн 2021 18:30
Гурру
1 7
Бродвей
21 Июн 2021 18:30
Юность
Гурру
1
7
Бродвей
Юность 23 Июн 2021 20:00
ЗОЖ
- -
Академия ДПтС
23 Июн 2021 20:00
Юность
ЗОЖ
-
-
Академия
им. Ю.А.Гагарина 24 Июн 2021 20:00
Газ-Мяс-TRUDOVIK
- -
KONDI
24 Июн 2021 20:00
им. Ю.А.Гагарина
ГМТ
-
-
KONDI
им. Ю.А.Гагарина 25 Июн 2021 18:30
Холдинг АТП-2528-2
- -
Оптимус Ганг
25 Июн 2021 18:30
им. Ю.А.Гагарина
Холдинг АТП-2528-2
-
-
Оптимус Ганг
Юность 25 Июн 2021 20:00
СК "Динамо"
- -
ФК «НИВА-2»
25 Июн 2021 20:00
Юность
Динамо
-
-
Нива-2
Юность 26 Июн 2021 09:00
Кварц
- -
Бюс-гарантия
26 Июн 2021 09:00
Юность
Кварц
-
-
Бюс-Гарантия

Группа

Тур 22 (14.10.2020-18.10.2020)
Юность 14 Окт 2020 18:30
Чернигов-Климат
4 6
Барс
14 Окт 2020 18:30
Юность
Чернигов-Климат
4
6
Барс
Юность 14 Окт 2020 18:30
Удар
0 3
ФК Чернигов-2
14 Окт 2020 18:30
Юность
Удар
0
3
ФК Чернигов-2
Чернигов Арена 14 Окт 2020 18:30
Академия ДПтС
9 3
Спиртовик
14 Окт 2020 18:30
Чернигов Арена
Академия
9
3
Спиртовик
им. Ю.А.Гагарина 15 Окт 2020 20:00
Газ-Мяс-Алкоцентр
0 3
МеталПрофиль
15 Окт 2020 20:00
им. Ю.А.Гагарина
ГМА
0
3
МеталПрофиль
Чернигов Арена 16 Окт 2020 18:00
Нива
3 0
Холдинг АТП-2528
16 Окт 2020 18:00
Чернигов Арена
Нива
3
0
Холдинг АТП-2528
18 Окт 2020 15:00
Бродвей
0 3
Гурру
18 Окт 2020 15:00
Бродвей
0
3
Гурру

Группа A

Тур 14 (21.09.2020-26.09.2020)
Чернигов Арена 21 Сен 2020 20:00
ФК Чернигов-3
4 1
Холдинг АТП-2528-2
21 Сен 2020 20:00
Чернигов Арена
ФК Чернигов-3
4
1
Холдинг АТП-2528-2
Юность 25 Сен 2020 18:30
Буревестник
5 2
Стандарт
25 Сен 2020 18:30
Юность
Буревестник
5
2
Стандарт
Чернигов Арена 25 Сен 2020 20:00
Оптимус Ганг
4 1
Приват Агент
25 Сен 2020 20:00
Чернигов Арена
Оптимус Ганг
4
1
Приват Агент
им. Ю.А.Гагарина 26 Сен 2020 18:00
LSD
2 2
М ’ЯСНИК
26 Сен 2020 18:00
им. Ю.А.Гагарина
LSD
2
2
Мясник

Группа B

Тур 14 (22.09.2020-26.09.2020)
Чернигов Арена 22 Сен 2020 21:30
МОДЕСТ
1 4
Газ-Мяс-Алкоцентр-2
22 Сен 2020 21:30
Чернигов Арена
Модест
1
4
ГМА-2
Юность 23 Сен 2020 20:00
ЗОЖ
3 2
Дозор
23 Сен 2020 20:00
Юность
ЗОЖ
3
2
Дозор
Юность 25 Сен 2020 18:30
БРВ
9 3
СК "Динамо"
25 Сен 2020 18:30
Юность
БРВ
9
3
Динамо
Юность 26 Сен 2020 09:00
Кварц
2 1
ФК «НИВА-2»
26 Сен 2020 09:00
Юность
Кварц
2
1
Нива-2

Группа А

Тур 7 (21.06.2021-26.06.2021)
Юность 21 Июн 2021 18:30
Сиверпродукт
7 3
Атлетик
21 Июн 2021 18:30
Юность
Сиверпродукт
7
3
Атлетик
Чернигов Арена 21 Июн 2021 19:00
ФК Чернигов-3
3 0
Кристал
21 Июн 2021 19:00
Чернигов Арена
ФК Чернигов-3
3
0
Кристал
Юность 22 Июн 2021 18:30
Приват Агент 2
- -
Вимал Агро
22 Июн 2021 18:30
Юность
Приват Агент 2
-
-
Вимал Агро
Юность 22 Июн 2021 20:00
Старт
- -
Стрела
22 Июн 2021 20:00
Юность
Старт
-
-
Стрела
Юность 26 Июн 2021 18:30
Эклипс
- -
Патрульная полиция
26 Июн 2021 18:30
Юность
Эклипс
-
-
Патрульная полиция

Группа В

Чернигов Арена 21 Июн 2021 19:00
Газ-Мяс-TRUDOVIK 3
- -
Легион-2
21 Июн 2021 19:00
Чернигов Арена
ГМТ-3
-
-
Легион-2
Юность 21 Июн 2021 20:00
МОДЕСТ
3 1
Стандарт
21 Июн 2021 20:00
Юность
Модест
3
1
Стандарт
12 школа 22 Июн 2021 18:30
Парадокс
- -
Дозор-2
22 Июн 2021 18:30
12 школа
Парадокс
-
-
Дозор-2
Чернигов Арена 22 Июн 2021 19:00
ЖЕК СІТІ
- -
Зотик
22 Июн 2021 19:00
Чернигов Арена
ЖЕК СІТІ
-
-
Зотик
Чернигов Арена 22 Июн 2021 20:30
Биатлон
- -
LSD
22 Июн 2021 20:30
Чернигов Арена
Биатлон
-
-
LSD
24 Июн 2021 20:30
Ураган-М
- -
Трудовые резервы
24 Июн 2021 20:30
Ураган-М
-
-
Трудовые резервы
P