Холдинг — переможець Кубка м. Чернігова з футболу

Більше 50-ти команд навесні розпочали змагання за цей трофей, але до фіналу вдалось дістатись лише командам «Холдинг-АТП-2528» та «МеталлПрофиль».

Команда «Холдинг-АТП-2528» була явним фаворитам матчу оскільки досвід гравців та велика кількість титулів явно були на їх стророні. Команда «МеталлПрофиль» мала зіграти дуже прогматично та потужно аби подолати такого суперника. Але хлопці не впорались з хвилюванням і на початку матчу пропустили швидкий гол та лишились у меньшості, грубо порушивши правила гри. Досвідчені гравці команди «Холдинг-АТП-2528» не могли не скористатись можливістю нарощувати темп гри та відрив у рахунку постійно зростав. В результаті фінальний матч закінчився з рахунком 8:0 на користь команди «Холдинг-АТП-2528»! Вітаємо гравців «Холдинг-АТП-2528» з заслуженою та впевненою перемогою!

Команда «МеталлПрофиль» також може пишатись результатом сезону в цілому, тому що вихід у фінал Кубка — це показник того, що команда має потенціал та бажання перемагати! Впевнений — всі їх перемоги ще попереду!

На цьому сезон «Весна-Осінь-2019» закінчено, а наступний сезон ми почнемо матчем за Суперкубок, в якому зіграють Володар Кубку-2019 — команда «Холдинг-АТП-2528» та чемпіон вищої ліги — команда «Газ-Мяс»!

Вітаємо наших футболістів з вдалим завершенням сезону «Весна-Осінь-2019» та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях!

Також дякуємо усім партнерам змагань, що допомогли провести сезон на високому рівні, а саме: Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та Мережу магазинів «Кіт і Пес»!

P