Збори представників команд

20 березня 2021 року пройшли перші в цьому сезоні Збори представників команд, що приймають участь у змаганнях з футболу 8х8 (дворового футболу).
Окрім робочих питань щодо формату змагань та змін до Регламенту було повідомлено про ряд позитивних змін в організації змагань.
Голова Асоціації Ткаченко Богдан повідомив про підтримку та допомогу у проведені змагань з боку Чернігівської міської ради, про що є попередні домовленості з Андрієм Дериземлею — начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Також дуже цікавою та мотивуючою новиною було повідомлення про організацію Всеукраїнських турнірів «Ліга чемпіонів» та «Ліга регіонів» в яких по закінченню сезона братимуть участь переможці вищої ліги та першої ліги відповідно. Фінал «Ліги регіонів» можливо буде проведено у Чернігові. Участь в цьому турнірі прийматимуть переможці чемпіонатів з футболу 8х8 різних областних центрів. Фінал «Ліги чемпіонів» планується провести у Дніпрі.

Також до нашої команди, яка займається організацією змагань приєднався Дмитро Лущай (спортивний фото/відео оператор), який буде втілювати план Асоціації щодо більш цікавого та детального освітлення подій в дворовому футболі Чернігова на протязі всього сезону! До речі допомога командам у оформлені паспорту команди у вигляді якісних фотографій гравців з його боку буде надана безкоштовно. Тож звертайтесь — 093 914 0144 Дмитро.

Андрій Волков — директор стадіону ім.Гагаріна повідомив про амбітні плани керівництва стадіону щодо поліпшення умов проведення змагань на стадіоні та запросив команди обирати стадіон ім.Гагаріна для тренувань та у якості домашнього поля для змагань. Також він пообіцяв створити гідні умови для команд у вигляді роздягалень з душовими, новими трибунами для глядачів та прийнятною ціною за аренду футбольного майданчика.

Анатолій Свистун — віце-президент областної Федерації футболу в Чернігівській області передав слова вітання від імені Генадія Прокоповича — Президента Федерації футболу в Чернігівській області та запевнив у всебічній підтримці з боку керівництва Федерації. Саме завдяки їх підтримці рівень арбітрів, що обслуговують наші змагання щороку зростає, а ведення статистики змагань перейшло на новий якісний рівень!

Тож новий сезон обіцяє стати одним з найцікавішим в історії дворового футболу Чернігова!
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у змаганнях! Для нових команд або команд, що мають не високий рівень гравців створена друга ліга. Для команд, що виступають більш впевнено та мають в своєму складі більш технічних футболістів — перша ліга. Вища ліга з футболу 8х8 — це гравці рівня обласних змагань, тренера спортивних шкіл, колишні гравці професйних клубів — дійсно майстри футболу! Тож для кожного бажаючого з користю для здоров’я провести час в колі друзів та товарішів або колег по роботі знайдеться місце в нашому футболі — наймасовішому футбольному русі Чернігівщини!

Основні заходи на початку сезону «Весна-Осінь-2021»:
09.04 — закінчення прийому заявок команд
09.04 — збори Оргкомітету щодо розподілу команд по лігам
10.04 — збори представників команд + жеребкування
11-17.04 — складання та редагування календаря змагань
18.04 — матч за Суперкубок (Холдинг-АТП2528/Академія ДПтС)
19.04 — початок змагань

З питань заявочних документів звертайтесь до віце-президента Асоціації футболу 8х8 (дворового футболу):
Стрілець Євгеній — 063-427-09-99

 

 
 
 

P