Проект оновленого Регламенту змагань

Проект оновленого Регламенту змагань (були враховані побажання команд на зборах 20.03.21).

Редакція від 10.04.2021 року
РЕГЛАМЕНТ
змагань Чернігівської міської Асоціації футболу 8х8
(дворового футболу)
Глава 1: Загальні положення

Стаття 1. Організатором змагань є Чернігівська міська Асоціація футболу 8х8 (дворового футболу), далі – Асоціація, в особі Організаційного комітету, що складається з Президента Асоціації, представників команд та інших осіб, що приймають участь в організації змагань.

Стаття 2. Організаційний комітет (далі Оргкомітет) — керівний орган змагань, на який покладається організація проведення громадських заходів, розробка і впровадження нормативних документів пов’язаних з проведенням змагань, а також право приймати будь-якого роду рішення у спорах, які виникли під час проведення змагань. Рішення оргкомітету приймаються простою більшістю голосів. Рішення оргкомітету, прийняті відповідно до Регламенту змагань, є обов’язковими для виконання всіма командами-учасницями і їх футболістами. Президент Асоціації має право накласти «вето» на рішення Оргкомітету/КДК у разі прийняття Оргкомітетом рішення, що на його погляд суперечить принципам або нормативним документам Асоціації, негативно впливає на імідж Асоціації або шкодить подальшому проведенню змагань. «Вето» може бути зняте Оргкомітетом за умови повторного голосування двома третинами голосів.
Стаття 3. Серед представників оргкомітету розподілені обов’язки по організації проведення змагань відповідно до рішення оргкомітету від 09.04.2021. Список представників команд, що входять до складу Оргкомітету з описом їх функціональних обов’язків розміщується на сайті Асоціації в розділі «Контакти».
Стаття 4. Формат проведення змагань затверджується Оргкомітетом.
Стаття 5. Учасником змагань може стати будь-яка команда, яка:
1) подала до Оргкомітету заявку про участь в турнірі;
2) внесла вступний внесок, встановлений оргкомітетом, в порядку встановленому цим Регламентом;
3) має в своєму складі від 8 до 25 осіб;
4) має назву, форму (або манишки) у всіх гравців (крім воротаря) однакового кольору;
5) виконує всі вимоги нормативних документів Асоціації і рішення прийняті Організаційним комітетом і КДК.
6) гравець (будь-якої статі — чоловічої або жіночої) може бути внесений в заявку команди, якщо він фізично здоровий і допущений до змагань.
7) гравець може бути внесений в заявку команди, якщо він не є одним з гравців команди, яка виступає в чемпіонатах областей України по футболу або у всеукраїнських лігах України з футболу. Гравець, який прийшов в дворовий футбол з обласних змагань з футболу повинен бути відзаявлений зі складу обласної команди, про що необхідно письмово повідомити керівництво Асоціації футболу 8х8 (дворового футболу). Так звана «буфферна зона» для колишніх «областніков» становить 30 днів. Гравець, який грав за область в минулому році може бути заявлений за будь-яку команду дворового футболу з першого кола, але він не має права брати участь у всіх турнірах в рамках дворового футболу (Суперкубок, Кубок, чемпіонат) протягом 30 днів з моменту початку змагань. Початком змагань вважається перша гра будь-якої команди в рамках Асоціації футболу 8х8 (дворового футболу) — Суперкубок в першому колі і перша гра чемпіонату будь-якої ліги у другому колі. Гравець, який грав за область в першому колі може бути заявлений за будь-яку команду дворового футболу з другого кола, але він не має права брати участь у всіх турнірах в рамках дворового футболу (Кубок, Чемпіонат) протягом 30 днів з моменту початку другого кола. Гравець, який прийшов з обласного чемпіонату у дворовій зобов’язаний відіграти як мінімум до кінця сезону. Якщо гравець знову піде «на область» до закінчення сезону, то він буде відсторонений від участі в дворовому футболі на весь наступний сезон. При порушенні під час 30-ти денної «буфферної зони» буде покарана команда технічною поразкою у всіх іграх де був внесений колишній «областник» в протокол матчу. Якщо гравець не грав за область в минулому сезоні, то він може піти «на область» в будь-який момент без наслідків для команди і для нього особисто. У разі перенесення матчів колишній «областник» не може грати за команду в перших 4-х турах першого або другого кола в залежності від того, в якому колі він був дозаявлений;
8) команда може змінити назву, зберігаючи за собою місце у відповідній лізі за умови наявності в складі команди 50% + 1 гравець від заявки минулого сезону.

Стаття 6. Змагання з футболу, в яких беруть участь команди більш високого ігрового рівня вирішено прирівняти до обласних змагань з усіма витікаючими наслідками.
Стаття 7. Організатори не несуть відповідальність за здоров’я гравців, отримані під час проведення змагань травми гравців, а також за цілісність їх майна.
Стаття 8. За достовірність інформації (в тому числі про медогляд гравців), наданої організаторам змагань, відповідальність несе представник команди. За невідповідність інформації в паспортах команд, порушення терміну подачі будь-яких заявочних документів команда карається зняттям очок на розсуд Оргкомітету.

Глава 2: Мета і завдання Регламенту

Стаття 9. Метою Регламенту є визначення та впровадження принципів організації і проведення змагань з футболу 8х8 серед футбольних команд, прав і зобов’язань суб’єктів футболу.
Стаття 10. Завдання Регламенту:
1) встановити порядок управління змаганнями;
2) визначити заходи дисциплінарного впливу по відношенню до порушників порядку організації і проведення змагань.

Глава 3: Цілі і завдання змаганнь

Стаття 11. Цілями змагання є:
1) популяризація дворового футболу і футболу в цілому;
2) популяризація здорового способу життя;
3) залучення до занять футболом широких верств населення.
Стаття 12. Завдання змагань:
1) сприяти оздоровленню широких верств населення;
2) створити умови для підвищення рівня майстерності футболістів;
3) пропаганда здорового способу життя;
4) профілактика підліткових злочинів.

Глава 4: Условия проведения соревнований

Стаття 13. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Оргкомітет, до якого належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
Стаття 14. Управління змаганнями здійснюється особами призначеними на засіданні Оргкомітету.
Стаття 15. Календар і ігрові поля визначаються оргкомітетом, і затверджується на його засіданні. Між 1-м і 2-м колом змагань передбачено перерву від 7 до 14 днів. При складанні календаря кожна команда повинна мати мінімум 1 день між іграми (крім команд, що мають фіксований час проведення матчів по понеділках). Норма про 1 день відпочинку між іграми може не дотримуватися за згодою команд. У періоди, коли команда проводить 2 гри на тиждень тури можуть бути переставлені за датою, тобто більш пізній тур може бути зіграний раніше попереднього.
Стаття 16. Матчі проводяться в будні і вихідні дні. Час початку змагання затверджується Оргкомітетом. Команді дозволяється зробити 1 перенесення домашньої гри за 1 коло чемпіонату і 1 перенесення домашньої гри в Кубку (крім фінальних матчів). При цьому заборонено переносити 2 останніх тура змагань. Все перенесені матчі першого кола повинні бути зіграні до початку другого кола чемпіонату. Все перенесені матчі другого кола повинні бути зіграні до початку передостаннього туру чемпіонату.
Стаття 17. Перенесенням прийнято рішення вважати будь-яку зміну в календарі дати, часу або поля призначеного матчу. У разі перенесення матчу з вини організаторів або в зв’язку з погодними умовами командам дається 3 дні для визначення нової дати проведення матчу. При перенесенні матчу обов’язково враховується домашнє поле приймаючої команди. Поле може бути змінено тільки за обопільною згодою команд. По закінченню цього терміну, якщо команди не змогли домовитися, Оргкомітет в особі відповідального за складання календаря призначає дату проведення матчу без узгодження з командами та без урахування домашнього поля приймаючої команди.
Стаття 18. Перенесення здійснюється тільки при виконанні наступних умов:
1. Повідомити про перенесення гри тільки відповідальним за призначення арбітрів та складання календаря. Повідомлення будь-якої іншої людини або тим більше повідомлення на сайті/чаті/соцмережі не є підставою для перенесення.
2. Перенесення дозволено здійснювати тільки заздалегідь встановивши з суперником дату, час і місце перенесеної гри і повідомляти про це під час перенесення матчу.
3. Перенесення повинно бути зроблено не пізніше 14.00 кожного понеділка на поточний тиждень. Перенесення робити потрібно заздалегідь, переносити гри за кілька годин до матчу не дозволяється. Гра може бути перенесена пізніше зазначеного терміну тільки в разі форс-мажору або рішення арбітра про непридатність поля або погодних умов, що заважають проведенню матчу безпосередньо на полі перед початком матчу.
4. Перенесення 2-х останніх турів заборонено у вищій, першій і другій лігах. Кожну перенесену гру потрібно зіграти до початку наступного туру в чемпіонатах різних ліг або до початку плей-офф в різних лігах.
Стаття 19. Матч складається з двох таймів по 35 хвилин кожен і 10-ти хвилинної перерви між ними.
Стаття 20. У грі бере участь по 8 (вісім) футболістів від кожної команди (сім польових гравців і воротар).
Стаття 21. На стадії плей-офф першої та другої ліг ¼ фіналу і ½ фіналу складається з 2-х матчів з урахуванням домашніх полів команд. Першою в ¼ фіналу приймає команда, що зайняла більш високе місце в дивізіоні. Першою в ½ фіналу приймає команда, яка перемогла суперника в ¼ фіналу з більшою різницею голів.
Стаття 22. У розіграші Кубка ½ фіналу складається з 2-х матчів з урахуванням домашніх полів команд. Першою в ½ фіналу приймає команда, яка вийшла в ½ фіналу з кращими показниками в залежності від формату турніру (місце в групі або різниця голів в ¼ фіналу).

Глава 5: Заявочні документи.
Порядок подачі заявки на участь у змаганнях.

Стаття 23. Терміни подачі заявок на участь в змаганні встановлюються Оргкомітетом.
Стаття 24. Представники команд сповіщаються про проведення змагань не пізніше ніж за 14 календарних днів до початку змагань.
Стаття 25. Крайній термін закінчення подач заявок встановлюється Оргкомітетом.
Стаття 26. Заявки подаються тільки на формах заявочних документів і в терміни затвердженими цим Регламентом.
Стаття 27. В заявку дозволяється вносити не більше 25 футболістів на початку сезону.
Стаття 28. Заявка складається з:
1) бланка Заявки, на якому вказується: назва команди, основні кольори, домашнє поле, будні або вихідні дні та час для домашніх ігор, телефони та електронну адресу представника команди, вид змагань (вища/перша/друга ліга), список гравців із зазначенням ПІБ, дати народження, амплуа;
2) додатку до Заявки, де підтверджується те, що гравці пройшли медогляд, і кожен з них допущений до змагань, про що біля прізвища кожного гравця і команди в цілому ставиться печатка і підпис лікаря;
3) паспорту команди на аркуші формату А4, а також в електронному вигляді. У паспорті команди знаходяться фотографії гравців, їх прізвище та ім’я. Фото в паспорті команди повинні бути якісними і розбірливими, бажано у футбольній формі. Гравці, фотографії яких будуть не розбірливими будуть дискваліфіковані до тих пір поки команда не переробить паспорт команди. Якщо не розбірливим буде весь паспорт команди, команда буде отримувати ТП до моменту надання якісного паспорта команди. Паспорт команди подається в роздрукованому вигляді в 2-х екз (для команд, що мають дубль — в 3-х екз). Паспорт команди ламінується і віддається команді, яка зобов’язана брати його на всі свої ігри і віддавати судді перед грою. Якщо команда має в змаганнях дубль, то кожна команда як у вищій так і в першій/другій лізі повинна на ігри брати обидва паспорти. Паспорт команди буде розміщений на сайті Асоціації, щоб суперники могли знати склад команди перед грою, а також для профілактики порушень з «підставними» гравцями.
4) в цифровому вигляді: загальна фотографія команди в їх основний ігровій формі. Даний пункт дозволяється виконати до 3 туру змагань. Якщо колір форми не змінювався з минулого сезону, то фото оновлювати не обов’язково.
5) в цифровому вигляді: логотип/емблема команди, для розміщення на сайті.
6) разом із заявочними документами команди здають аптечку повністю укомплектовану медикаментами за затвердженим списком, а потім її забирають разом з заламінованим паспортом команди.
Стаття 29. Кожен футболіст має право виступати тільки за один клуб. Командам-учасницям дозволяється додавати гравців в заявочний лист тільки в перерві між першим і другим колом змагань (дозволяється прибрати з заявки 5 гравців і замінити їх на інших, а також додати 5 нових гравців). При цьому загальна кількість гравців в заявці не повинно перевищувати 25 осіб, навіть якщо на початку сезону стільки спочатку було заявлено.
Стаття 30. Вік футболістів для вищої, першої та другої ліг — від 16 років.
Стаття 31. Команда, яка порушила правила подачі заявки, може бути притягнута до штрафних санкцій аж до відсторонення від змагань.
Стаття 32. Обмеження для гравців, які приймають участь у районних змаганнях з футболу відсутні в усіх лігах змагань. В команді дозволяється будь-яка кількість таких гравців. Відмічати таких гравців позначкою «Р» в паспорті команди не треба.

Глава 6: Жеребкування

Стаття 33. Жеребкування проводиться Оргкомітетом не пізніше ніж за тиждень до початку змагань на передсезонних зборах капітанів команд-учасниць турніру.
Стаття 34. Порядок, місце і час проведення жеребкування визначається Оргкомітетом.
Стаття 35. У разі потрапляння в першому раунді жеребкування розыграшу Кубка команд з одного клубу (основна команда і її дубль) один на одного ці команди розводять по іншим суперникам. Якщо команди одного клубу потрапляють, один на одного в подальших стадіях розіграшу Кубка вони грають між собою.
Стаття 36. Участь в розіграші Кубка обов’язкова для всіх команд. У першому турі розіграшу Кубка команди будуть розділені на 2 частини — приймати на своїх майданчиках будуть команди другої ліги і команди 1-ї ліги зайняли нижні позиції в своїх дивізіонах в попередньому сезоні, а на виїзд до них їдуть команди вищої ліги і кращі команди першої ліги за підсумками минулого року. Далі ігри проходять згідно сітки турніру.

Глава 7: Нарахування очок і визначення переможців змагань

Стаття 37. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию — 1 (одне) очко, за поразку очки не нараховуються. Перемога в двоматчових поєдинках на стадії плей-офф або розіграшу Кубка визначається з урахуванням домашніх і гостьових голів.
Стаття 38. Місця команд в турнірній таблиці визначаються за кількістю набраних очок. У разі зняття команди зі змагань за власною ініціативою або за рішенням Оргкомітету результати ігор цієї команди анулюються, якщо вона не зіграла 50%
+ 1 ігор в сезоні. Якщо команда зіграла 50% + 1 ігор в сезоні і була знята зі змагань, то в решті матчів суперникам команди зараховується технічна перемога «3:0», а попередні результати зберігаються.
Стаття 39. Кількість команд в вищій/першій/другій лігах визначається Оргкомітетом на початку сезону перед жеребкуванням та після закінчення терміну подачі заявок команд.
Стаття 40. Введено принцип підвищення і зниження рівня команд за підсумками минулого сезону. З вищої ліги знижуються в класі 2 команди, які посіли останні місця в турнірній таблиці. З першої ліги у вищу лігу переходять фіналісти чемпіонату. У разі наявності серед них дублів команд вищої ліги у вищу лігу переходять бронзовий призер або команда, що зайняла 4 місце в чемпіонаті. З першої ліги переходять до другої ліги 4 команди і стільки ж з другої в першу. Це зроблено в першу чергу для посилення боротьби не тільки за призові місця, а й за те, щоб не понизитися в класі за підсумками сезону.
Стаття 41. Всі нові команди починають свій шлях в наших змаганнях з другої ліги. Якщо команда відмовляється від участі або розпадається, то Оргкомітет вирішує шляхом голосування яка команда буде грати замість тієї, що вибула. Також у виняткових випадках Оргкомітет залишає за собою право визначати лігу для нової команди. (Наприклад в першій або вищій лізі недобір і з’являється команда, яка має в своєму складі хороших гравців, колишніх гравців різних команд вищої ліги і т.д. — тоді Оргкомітет може прийняти рішення про зарахування команди в першу або вищу лігу).
Стаття 42. У разі рівності очок у двох і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:
1) особисті зустрічі (різниця домашніх і виїзних голів враховується);
2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в чемпіонаті в цілому;
3) більша кількість забитих м’ячів;
4) більша кількість перемог.
Стаття 43. Команді зараховується технічна перемога (3:0), якщо:
1) суперник не з’явився на гру або запізнився більш ніж на 20 хвилин;
2) за некоректну поведінку членів команди (якщо це перешкоджає проведенню матчу);
3) команда, яка приймає суперника не підготувала спортивну площадку до матчу, а саме: відсутність спортивного інвентарю (сітки на воротах, кутові прапорці, наявність футбольного м’яча), а також аптечки (відсутність в аптечці тих або інших ліків з затвердженого списку прирівнюється до відсутності аптечки — необхідно оновлювати ліки в міру їх використання). Покарання не застосовується, якщо інвентар був відсутній або був не доступний не з вини команди.
Стаття 44. Команді зараховується технічна поразка «3:0» в усіх іграх, де брав участь гравець, який знаходиться в заявці будь-якої команди, що виступає в обласних (прирівняним до них) або Всеукраїнських змаганнях з футболу.
Стаття 45. Якщо вимоги порушуються обома командами, то їм зараховується технічна поразка.

Глава 8: Участь і заміни футболістів в матчах

Стаття 46. Перед початком матчу представник команди заповнює Рапорт арбітра. Матч може бути розпочато, якщо в складі команд знаходиться не менше 5-ти гравців. Також він може бути зупинений, якщо видалено понад 3-х гравців.
Стаття 47. Футболіст, прізвище якого внесено в Рапорт арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не брав участі в грі.
Стаття 48. За участь в матчі незаявленого або дискваліфікованого футболіста команді зараховується технічна поразка «3:0».
Стаття 49. Якщо обидві команди внесли в Рапорт арбітра незаявлених або дискваліфікованих футболістів, то їм зараховується поразка «0:3».
Стаття 50. Кількість замін в матчі обмежена. Дозволяється 8 замін. Зворотні заміни заборонені.
Стаття 51. Обмін гравцями між основною командою і дублем дозволений. З команди вищої ліги може за дубль грати 1 гравець і тільки за умови, що дубль грає в першій лізі, якщо дубль грає в другій лізі грати за нього гравці вищої ліги не можуть. З дубля за команду вищого рівня можуть грати 3 гравця без інших обмежень по лігам. Якщо команда дубль грає в другій лізі, а основна в першій лізі, то 1 гравець з першої ліги може грати за другу лігу.
Стаття 52. Обмен игроками во время кубковых матчей запрещён. Игрок, заигранный за любую команду (даже дубль) в соревнованиях за Кубок, при смене команды в дальнейшем не может выступать в розыгрыше Кубка в текущем сезоне за другую команду.
Стаття 53. Якщо клуб представлений у всіх 3-х лігах, то загальна кількість гравців взятих з команд нижчих за класом не повинно перевищувати — 3 людини
Стаття 54. Обмін гравцями у всіх лігах після початку плей-офф в першій / другій лізі заборонений (навіть з другої до вищої).
Стаття 55. Заміну дозволяється проводити тільки з дозволу арбітра матчу.
Стаття 56. Будь-який польовий гравець може замінити воротаря.
Стаття 57. До участі в матчі допускаються лише гравці внесені в заявочний лист своєї команди (при наявності паспорта команди).

Глава 9: Вимоги до екіпіровки учасників матчу

Стаття 58. Ігрова форма футболістів складається з футболки (манишки), шорт (або штанів — для воротаря), щитків і спортивного взуття.
Стаття 59. Футболки (манишки) гравців однієї команди повинні бути одного кольору.
Стаття 60. Форма воротаря повинна відрізняться від форми польових гравців обох команд.
Стаття 61. Кольори футболок (манишок) команд повинні чітко відрізнятися. У разі збігу кольорів команд, команда, яка грає в якості гостей повинна змінити свою форму на запасну або взяти манишки у представників Асоціації. Оргкомітет зобов’язується забезпечити наявність манишок в разі звернення представників команди не пізніше ніж за 1 день до початку матчу. Для того, щоб заздалегідь знати в якій формі грає суперник на офіційному сайті Асоціації в розділі «команди» можна переглянути інформацію про суперника.
Стаття 62. Футболіст, форма якого не відповідає вимогам Регламенту, до участі в матчі не допускається.

Глава 10: Офіційні процедури перед початком і після закінчення матчу

Стаття 63. Перед початком матчу команди розташовуються уздовж бокової лінії поля. Арбітр розташовується між командами і виводить їх до центрального кола.
Стаття 64. Після виходу арбітр шляхом жеребкування з капітанами команд визначає право вибору воріт.
Стаття 65. Після закінчення матчу капітани команд повинні подякувати арбітрів матчу шляхом рукостискання.
Глава 11: Нагородження

Стаття 66. Порядок нагородження команд визначається Оргкомітетом.
Стаття 67. У вищій лізі нагороджуються:
1 місце — Великий кубок, золоті медалі, грамота, грошовий приз: 4000 грн;
2 місце — Середній кубок срібні медалі, грамота, грошовий приз: 3000 грн;
3 місце — Малий кубок, бронзові медалі, грамота, грошовий приз 2000 грн;
У першій лізі нагороджуються:
1 місце — Кубок, золоті медалі, грамота, грошовий приз: 2500 грн, комплект футбольної форми при наявності спонсора змагань;
2 місце — срібні медалі, грамота, грошовий приз: 1500 грн;
3 місце — бронзові медалі, грамота, грошовий приз: 1000 грн;
У другій лізі нагороджуються:
1 місце — Кубок, золоті медалі, грамота, грошовий приз: 1500 грн, комплект футбольної форми при наявності спонсора змагань;
2 місце — срібні медалі, грамота, грошовий приз: 1000 грн;
3 місце — бронзові медалі, грамота, грошовий приз: 500 грн;
У змаганнях за Кубок нагороджуються:
1 місце — Кубок, золоті медалі; грошовий приз: 1500 грн;
2 місце — срібні медалі, грошовий приз: 500 грн;
У змаганнях за Суперкубок нагороджуються:
1 місце — перехідний Суперкубок, золоті медалі, грошовий приз: 1000 грн;
2 місце — срібні медалі.
У кожній лізі за підсумками сезону визначається кращий бомбардир, який отримує приз від Оргкомітету. У разі рівності забитих голів в чемпіонаті враховуються голи забиті в розіграші Кубка. У разі рівності забитих голів і в чемпіонаті і в Кубку приз отримують всі гравці з однаковими кращими результатами.
Стаття 68. Порядок визначення переможців встановлює оргкомітет.
Стаття 69. За оргкомітетом залишається виняткове право вводити і виводити окремі номінації.

Глава 12: Відповідальність команд

Стаття 70. Всі члени команд, які беруть участь в змаганнях, зобов’язані дотримуватися всіх вимог Регламенту.
Стаття 71. Команді-учасниці і футболістам забороняється:
1) втручатися в дії судді;
2) застосовувати словесні погрози або нецензурні висловлювання по відношенню до гравців чужої команди, судді, організаторам, уболівальникам;
3) застосовувати силу по відношенню до гравців суперника, судді, організатору, уболівальникам як на футбольному полі, так і за його межами;
4) імітувати свисток судді;
5) випускати на поле гравця в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
6) випускати на поле гравця, що має при собі колючі, ріжучі або важкі металеві предмети.

Глава 13: Дисциплінарні санкції

Стаття 72. Право накладення дисциплінарних санкцій належить Оргкомітету, Контрольно-дисциплінарному комітету (у вигляді дискваліфікації, зняття очок і ін.) І арбітру матчу (у вигляді жовтих і червоних карток).
Стаття 73. У разі отримання гравцем другої жовтої картки за матч або червону картку, він зобов’язаний покинути межі поля. В даному випадку гравець зобов’язаний пропустити гру наступного за рахунком туру. При цьому не має значення, коли цей тур буде зіграний. У разі якщо гравець отримує червону або 3-ю жовту картку наприклад в 12-му турі, але при цьому 13-й тур вже зіграний командою, то він повинен пропустити наступний за рахунком не зіграний тур. У разі якщо гравець отримує червону або 3-ю жовту картку перед початком плей-офф він повинен пропустити перший матч плей-офф. Якщо гравець був видалений за надзвичайно грубе порушення (умисне нанесення тілесних ушкоджень судді, супернику, представникам команди або представникам Асоціації), оргкомітет може застосувати більш тривалу дискваліфікацію гравця, аж до виключення зі змагань.
Стаття 74. У разі отримання гравцем 3-х жовтих карток в різних матчах за свою команду, після матчу, в якому гравець отримав 3-ю жовту картку, він повинен пропустити гру наступного за рахунком туру. Дані за кількістю набраних жовтих карток будуть розміщуватись на сайті Асоціації. Відповідальність за облік жовтих і червоних карток несе команда, так як на сайті на момент гри інформація може бути застарілою. У разі навмисного або ненавмисного порушення гравцем даного пункту команда карається в цьому матчі технічною поразкою «3:0». Якщо ж команда програла даний матч, команда карається зняттям 3-х очок. Якщо команда не має 3-х і більше очок, команда карається зняттям всіх наявних очок і дискваліфікацією даного гравця на 3 календарних гри.
Стаття 75. Жовті і червоні картки не згоряють і діють навіть перед фінальними матчами.

Глава 14: Апеляція і протести

Стаття 76. Всі апеляції і протести подаються Главі КДК виключно письмово протягом 24 годин з моменту події. Розглядом протестів команд займається Контрольно-дисциплінарний комітет (делее — КДК). Глава КДК вибирається на перших в сезоні зборах Оргкомітету.
Стаття 79. Апеляції і протести складаються на ім’я Голови КДК. Глава КДК проводить засідання КДК, проводить попередній розгляд за фактом порушення правил. Всі інші члени Оргкомітету є членами КДК і мають рівнозначне право голосу при прийнятті рішень.
Стаття 80. У разі подачі протесту, який в результаті розглядів виявиться помилковим і безпідставним, команда, яка подала «помилковий» протест буде оштрафована зняттям 1 очка в турнірній таблиці. Рахунок матчу при цьому зберігається навіть в разі нічийного результату. Затвердження покарання відбувається на засіданні КДК/Оргкомітету шляхом голосування.
Стаття 81. Глава КДК і Оргкомітет рекомендує представникам команд робити фото- і відеофіксацію команди суперника перед, під час і після закінчення матчу. Робити це бажано навіть якщо немає сумнівів щодо складу команди. Такі сумніви як правило виникають після закінчення гри, а доказів для підтвердження протесту не виявляється.

Глава 15: Інші питання

Стаття 82. Зміни та доповнення до Регламенту розглядає і затверджує Оргкомітет.
Стаття 83. Рішення з питань, які не передбачені цим Регламентом, приймаються Оргкомітетом.
Стаття 84. Оргкомітет приймає за основу проведення змагань «Правила гри в футбол 8х8» з внесеними Оргкомітетом змінами.

P