Церемонія нагородження команд другої ліги з футболу 8х8

05 грудня 2021 року на стадіоні «Чернігів-Арена» відбулись фінальні матчі та церемонія нагородження команд другої ліги з футболу 8х8 (дворового футболу).
По-зимовому прохолодна погода не завадила по-футбольному гарячим протистоянням. В матчі за 3 місце впевнено перемогла команда «Зотік», а у фінальному поєдинку футболісти з команди «Альтеп» подолали опір команди «ФК Чернігів-3» і стали чемпіонами другої ліги!
Друга ліга сезону «Весна-Осінь-2021»:
1. Альтеп
2. ФК Чернігів-3
3. Зотік
Кращим бомбардиром другої ліги було визнано гравця команди «Альтеп» Макаренко Владислава, який отримав приз та подарунок від партнерів змагань — ТОВ «Гамма стиль» — журнальний стіл з логотипом Асоціації футболу 8х8!
Церемонія нагородження пройшла за участі Президента Асоціації футбола 8х8 (дворового футбола) — Ткаченко Богдана та Президента футбольного клубу «Чернігів» — Синиці Юрія!
Дякуємо за чудовий сезон та вітаємо призерів змагань! Дякуємо також всім хто допомагав в організації змагань та підтримував наш футбольний рух! Бажаємо всім здоров’я та успіхів у спортивному та повсякденному житті!

                                                               

P