Збірна АДФ провела перший матч в 1/4 розіграшу Кубка Чернігівської області з футболу!

Сьогодні Збірна АДФ провела свій перший після тривалої перерви матч в 1/4 розіграшу Кубка Чернігівської області з футболу!

В запеклій боротьбі наші футболісти поступились у виїзному матчі проти команди «Дружба-Козаки» з рахунком 4:3.

Вітаємо наших «збірників» з гідним результатом та дякуємо за самовідданість та жагу до перемоги!

Для нас Ви всеодно найкращі!

Всі наші перемоги ще попереду!

Дякуємо команді «Антей» за футбольну форму!

Дякуємо Дудчику Анатолію за роботу зі складом команди!

Дякуємо Лутченко Костянтину та Стаднікову Олександру за допомогу в організації цієї гри!

Дякуємо представникам команд Антей, Кера, Нива, АТП2528-Холдинг, Оптимус Ганг, Гуматрест, Металпрофіль, ЗСЖ за підтримку нашої спільної команди — Збірної АДФ!

Також дякуємо супернику за гру та дякуємо ЗСУ за можливість грати у футбол!

« из 79 »
P